La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 945 Culés

7

Mega szanuje Papszuna. Liczę ze jak się zdecyduje odejść z Rakowa to pójdzie do jakiegoś klubu z Europy i zrobi większa karierę. W końcu Polski trener na wysokim poziomie

3

@Janas11224 Myślę że W Europie nasi trenerzy to mogą wczasy wykupić w Bułgarii A nie trenować. Kto weźmie takiego Papszuna prosto z Rakowa? Elevator Kaborno czy Litex Lowecz? Bo wyniki robi ponad stan , ale czy jakiś lepszy zespół chciałby grać jak Raków?

0

@PatrykBarca Gdyby Michniewicz był Hiszpanem to by dziś trenował Real zamiast Ancelottiego, a Papszun w swoim CV miałbym Inter lub inny Juventus

konto usunięte

2

@Janas11224 papszun kiedyś gral w wichrze kobylka. Z kim nie rozmawiam kto zna go osobiście to opinia o nim sku rw..n i gbór

0

@patry295 Trenował by lepszy zespół, w lepszej lidze. Ale nie jest to jakiś nie wiadomo jaki taktyk :) pokazał najprostsze podstawowe zasady funkcjonowania piłkarzy na kubkach w studiu i teraz się Ancelotti zrobił:)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?