- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 880 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 880 Culés
0
Maja juz zapasy broni o wartosci kilku mld. Szkoda gadac.
https://mobile.twitter.com/disclosetv/status/1428664712535973893
0
@amanter czekać tylko na zamachy
2
@amanter no cóż rosyjska bron mieli od dawna teraz dla równowagi sprawdza też amerykańską
0
@Bykunn mówisz o tej broni z okresu zimnej wojny?
3
@amanter Zastanawiam się czemu amwrykanie tej broni po prostu nie zniszczyli, przecież to standardowa praktyka.
1
@Odcinkowy Mówię o tej którą dostają od ruskich cały czas :D Ktoś im tą broń sprzedaje w po rozpadzie ZSRR kontrola nad bronią była mizerna. Ale ta z czasów zimnej wojny również
0
@don'T.R.I.P.e Zniszczyli wiele pojazdów, sprzętu i inne rzeczy, ale trochę zostało z powodu zbyt pośpiesznej ewakuacji zleconej przez Bidena.
2
@amanter cwaniaczki teraz latają z chustami na mordach i kałachami w łapie a jak mieli walczyć z "najeźdźcami" to po norach dupę chowali. Broń po amerykanach pewnie na sprzedaż bo dla partyzantki są to maszyny zbyt skomplikowane i pierwsza awaria równa się zezłomowanie.
2
@Bykunn obawiam się że nie ma ona większych wartości bojowych. Do tej pory widziałem tylko broń maszynową kalashnikov, rakiety krótkiego zasięgu, trochę czołgów t-55 (nadają się tylko do odśnieżania), granatniki przeciwpancerne. Trochę samolotów ale bez wsparcia technicznego są nic nie warte. To broń idealna do działań partyzanckich w których Talibowie są bardzo mocni. Znają teren i idealnie potrafią go wykorzystać. Warto dodać że Afganistan pozostaje niezdobyty do dziś ale armia Talibów w ofensywie i poza granicami kraju nie znaczy kompletnie nic. Wartość bojowa na poziomie mizernym.