La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 712 Culés

2

Kilka wniosków ode mnie:
Alba jest słabiutki. Nie potrafi wyjść spod pressingu, zero celnego dośrodkowania.
Dest to biegający chaos, zero konkretów, ciężary w obronie. Narazie z Emersonem toczą wyścig żółwi o miejsce w składzie.
Araujo w obronie to skała, ale duże problemy z wyprowadzeniem piłki.
Eric z piłką przy nodze jest fenomenalny, z takimi sprinterami jak Wiliams kłopoty jednak kto z nim nie miałby problemów? Podejrzewam ze wszyscy stoperzy la liga mieliby ciężary z takim grajkiem. Chłopak ma 20 lat! Materiał na absolutnie topowego stopera. Znakomita decyzja o faulu.
Frenkie, hitem jest to ze ktoś mówi ze nareszczcie gra jak w Ajaxie. On dawno temu przerósł tego De Jonga z Ajaxu. On w tej chwili jest piłkarzem totalnym.
Griezz zero zaskoczenia
Nazario ehh gdyby tylko trafił do siatki…

0

@blaugrana16 z tym Ericiem to ja bym raczej powiedział odwrotnie, na topowego stopera to on nie ma szans. Samym doświadczeniem i dobrym ustawieniem nie nadrobisz pewnych mankamentów... Obrońca mocno średni w obronie, ale z dobrym wyprowadzeniem piłki, napastnik znikający z przodu, za to pracujący w obronie, czy to za bardzo nie pomieszane? Może szukajmy jeszcze pomocnika, który dobrze gra na bramce? I bramkarza z instynktem snajpera?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?