La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 911 Culés

1

nie jest źle

widać że inne zespoły też tracą punkty ale tutaj na stronie niektórzy płaczą za Leo, nie wiem czy wiedzą ze zawsze ciężko grało nam się w Bilbao i tu nawet Leo by nie pomógł, bo my przede wszystkim musimy poukładać się w obronie i będzie dobrze

tak samo jak Martin to nie jest piłkarz na wyjściową 11

mamy mocniejszy zespół niż rok temu więc głowa do góry będzie dobrze:)

po 3 pkt w kolejnym meczu z Getafe:) vamos Barcelona:)

0

@lucca87 "mamy mocniejszy zespół niż rok temu"
odważna teza bo jakby nie patrząc to w podstawowej jedenastce wymieniliśmy Messiego na Depaya, reszta narazie bez większych zmian.

1

@lucca87 z Leo w składzie nie wygraliśmy poważnego trofeum od paru lat. Ludzie chyba zapominają o tym.

0

@Bobo25
nie tylko garcia/araujo za lenglet, do skałdu wróci Fati, emerson powalczy z destem o 11 w dłuższej perspektywie

straciliśmy jednego piłkarza, fakt najlepszego ale piłka to sport drużynowy i sadzę że mimo wszystko się wzmocniliśmy bo mamy szersza kadrę przez takie transfery jak Garcia, emerson, depay, Aguero, demir

1

@lucca87 Araujo byl przecież w kadrze w zeszłym sezonie. A co do Garcii to bym się z oceną wstrzymał bo sobotni mecz obnażył jego braki. Fizycznie/szybkościowo gość jest narazie za słaby.
Zgadzam się że skład, w sensie cała kadra jest szersza i to na plus, ale wyjściowa jedenastka jak mamy praktycznie wymianę najlepszego piłkarza świata na Depaya (choć to świetny piłkarz) wyglada moim zdaniem słabiej.

1

@Bobo25 większość młodych zawodników jest Bogatsza o doświadczenie i myślę że taki Pedri jest lepsza wersja Pedriego z poprzedniego sezonu ;) co do Greizmanna to prawda jest taka że kiedy wróci Fati Coutinho czy nawet Dembele to Francuz wróci na ławkę ;)

0

@Bobo25
Garcia to podejrzewam że w sobote był myślamy gdzie indziej - umarł mu dziadek przed meczem; araujo był w kadrze ale lenglet był podstawowym stoperem, wiec jak mówimy o podstawowej 11 to wydaje sie ze są 3 zmiany - araujo/garcia, depay, fati (już niedługo wraca), wg mnie mamy lepsza kadrę ale kazdy ma swoje zdanie

0

@kaamil1910 Wstrzymałbym się z opinią że Griezmann wróci na ławkę. Fati czy Cou nie grali bardzo długo i zanim złapią rytm meczowy to minie sporo czasu. Dembele to jeszcze kilka miesięcy zanim wróci + nie wiadomo czy będziemy na niego stawiać skoro kontrakt mu się kończy(chyba że przedłuży). Od września będzie LM później sama liga przyśpieszy + PK będzie więc znów będziemy grać co 3 dni. Trudno mi sobie wyobrazić by Fati czy Cou byli w stanie grać co 3 dni w pełnym wymiarze czasowym. Poza tym to Martin raczej może w pierwszej kolejności stracić miejsce w składzie, a Cou prędzej będzie rywalizował z Pedrim(który nie ma żadnego innego zmiennika sensownego).

0

@lucca87 teraz musimy czekać na Aguero

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?