La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1322 Culés

6


Ale ten film zapowiada się zajebiscie,nie mogę się doczekać.

konto usunięte

0

@CzarnyRycerz Niestety nie dla mnie. Wygląda jak typowe amerykańskie kino familijno-fantasy dla nastolatków.

0

@koziar Dokładnie tym ma być.

konto usunięte

1

@domisiek114 Dlatego jest nie dla mnie.

0

@koziar ja mimo moich 36 wiosen lubie takie kino (Marvel, DC). Traktuje to jak typową rozrywkę i przypomnienie sobie o bohaterach z komiksów które czytałem 20 pare lat temu.
Nikt nie mówi przecież że to są Oscarowe produkcje (jeśli chodzi o sam film rzecz jasna, bo może dostać statuetkę za np efekty specjalne) i nie przyrównuje ich do najlepszych filmów kinowych.

konto usunięte

0

@Bobo25 Też lubię produkcje o superbohaterach, ale mi tu zalatuje amerykanską dziecinadą dla nastolatków. Na szczęście wychodzi też nowy Batman, więc mam nadzieję będzie co oglądać w kinie w klimacie superhero.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?