La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1650 Culés

7

Swoją drogą ciekawe skąd są ci "żołnierze", którzy pilnują granicy z Białorusią. Ponoć nie mają ani widocznego stopnia, nr. jednostki wojskowej, zasłoniętą twarz. A może to goście od Bąkiewicza?


@Barca1992 @tomek8756 @macio_944

3

@Kgorecki2500 może to ruscy "Jakie niby naramenniki pozdejmowali ? Gdzie niby w mundurze polowym wz 2010 są naramienniki ? Oznaka stopnia jest na patce z przodu.Szeregowy nie ma tam nic,belki,gwiazdki itd wyższych stopni są w ciemnoszarym kolorze."

0

@NaFazieHitman No może tak jest. Nie wiem, ten człowiek był żołnierzem więc wiedzę jak to wygląda pewnie posiada. Nie mniej fajnie było by wiedzieć z której są jednostki, czy jest to armia zawodowa. wojska obrony terytorialnej czy ktoś inny? Do tego te kominiarki wyglądają podejrzanie ;)

0

@Kgorecki2500 żeby TVN albo inni śledczy opozycyjni w mediach im tyłka nie obrobili gdyby kogoś rozpoznali

0

@endriuuu2 Nie wiadomo z którego są oddziału, z którego rodzaju wojsk. Nawet nie wiadomo czy to są żołnierze. Straż Graniczna takiego problemu nie ma.

0

@Kgorecki2500 tak samo jak nie wiadomo kim są ci którzy mieli tyle pieniędzy i sił by się znaleźć pod granicą Polska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?