La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1009 Culés

0



Kurna kiedyś i piłkarze i otoczka w okół nich były jakieś fajniejsze. W oóle piła kiedyś to było jak narkotyk - jakoś lepiej to smakowało.

0

@sokot A nie jest to związane z wiekiem? Każda pliszka swój ogonek chwali i bardzo często danemu pokoleniu wydaje się, że za ich czasów to była piłka. Ja też mam sentyment do futbolu z lat 80-tych i 90-tych i tamtych gwiazd, ale Messiego nie oddałbym za nikogo.

0

@Comentateiro Oczywiście że jest zjawisko związane z wiekiem ale wydaje mi się mimo wszystko że kiedyś piłka była bardziej widowiskowa - było więcej topowych gwiazd - później wszystko "zjedli" Messi i Ronaldo

0

@sokot Ten rozkład był rzeczywiście inny pod względem gwiazd. Potem zrobiło się dwubiegunowo, albo Leo albo CR7. Oni naprawdę zakryli krajobraz swoim blaskiem

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?