La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1797 Culés

konto usunięte

5

⭐️ Ulubiona drużyna z Bundesligi na La Rambli ⭐️
Kolejna ankieta w tej serii po tym jak dowiedzielismy sie kogo lubicie w Premier League, a kogo w Serie A.

W ostatniej ankiecie poprawiliscie Frekwencja o 68 oddanych glosow wiecej
( 349 glosow ) Czy tym razem bedziecie w stanie zrobic to ponownie?

https://strawpoll.com/p28prxrzg
Glosy beda przyjmowane do piatku do godziny 19:00
Zachecam do wziecia udzialu w zabawie.

▪️Wyniki z druzynami z Premier League:
https://strawpoll.com/1e2uf5gxx/r

▪️Wyniki z druzynami z Serie A:
https://strawpoll.com/aworhhbsp/r

konto usunięte

1

@Rust_Cohle Serce mówi jedno, serce mówi drugie

1

@Rust_Cohle Nawet nie widziałem, że taka ankieta była, nie miałem okazji oddać głosu.
Swoją drogą, kto wygrał?

1

@MesQueUnClub96 ulubiony klub: tak, Dodi

konto usunięte

1

@Joe_Barbaro W Premier League: Manchester United, w Serie A: AC Milan.

konto usunięte

0

@Joe_Barbaro no spamowalem tym tyle razy, ze dziwi mnie jak ktos nie widzial :D
Tu masz link do podsumowania
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10548398#comment-10548398

1

@Rust_Cohle VFB Stuttgard. Naprawdę?

1

@Rust_Cohle Nigdy nie miałem ulubionej ekipy więc dałem RB Lipsk. Za ich filozofię i budowanie druzyny.

konto usunięte

0

@baartekk97 Faktyczniee ! Dzieki za czujnosc juz poprawione. Z rozpędu taki babol.
Na kogo oddales glos?

1

@Rust_Cohle Bielefeld. Ze względu na Króla Artura.

konto usunięte

0

@Rust_Cohle Niech no ktoś zagłosuję na Lipsk, to go znajdę i z użyciem pewnych sztuczek, czytaj monsterami, nawróce go.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?