La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

13

Umtiti jest przykładem jak można się w piłkarskim świecie stoczyć od bohatera do zera. Gość był tutaj ulubieńcem, sama go bardzo lubiłam, był ścianą nie do przejścia. Przez dwa czy trzy pierwsze sezony mocny punkt drużyny a potem kontuzje i równia pochyła. Z Lengletem też podobna sytuacja. Zdziwił mnie ten transfer ale pod nieobecność Umtitiego dobrze się spisywał. Pamiętam jak przed pamietnym meczem z Bayernem wydawało się, że ma spoko formę i niektórzy tutaj pisali ze Lewy się będzie od niego odbijał xd Od tego momentu każdy widział co się stało. Z solidnego obrońcy stał się jednym z wrogów kibiców. Szkoda, że tak się pogorszyli.

3

@Lola120 Skoro dalej jest "nasz" to nie pozostaje nic innego jak wierzyć w duchu, że będzie przynajmniej solidny jeśli już będzie na boisku. Ale historia faktycznie dupna.

0

@Fenyx Będzie siedział na trybunach razem z Pjaniciem.

0

@Pawel13sz a niech sobie siedzi :] pisałem o sytuacji gdyby jednak już się na boisku znalazł.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?