La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1580 Culés

1

Czyli wychodzi na to,że Cou będzie musiał wziąć 10 bo na ten moment tylko ten numer jest wolny a on zostaje bez numeru jak 14 przejął Manaj. Umtiti zostaje więc co z Minguezą? Prawdopodobnie będzie musiał być zarejestrowany jako zawodnik Barcelony B.
Nawet jeśli w ostateczności jakimś cudem(choć osobiście uważam,ze się tak nie stanie) Pijanica udałoby się pogonić to Cou weźmie 8 po nim a Mingueza będzie zarejestrowany jak zawodnik drużyny rezerw.
Jeszcze może być tak,że Cou weźmie 10 a Mingueza 8 jak Miras odejdzie w co wątpię. Niby numery nie grają,ale fakty są faktami,ze w drużynie pozostało dużo zawodników,których tu być nie powinno albo nigdy nie powinni tu trafić.
Laporta gadał,gadał no i w sumie tylko pogadał :P
Osobiście mnie rozczarował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?