- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1285 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
67 odpowiedzi
draxidox
15
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1285 Culés
14
Pewnie Luis mnie za to będzie zgłaszał i atakował i mówił że prowokuję, ale to nie w tym celu.
Twierdzenie że Depay jest lepszy od Mbappe to moim zdaniem lekka przesada. Holender zagrał u nas dwa mecze + towarzyskie, i to umówmy się, nie z TOP rywalami. Jeszcze dodajmy że mówi to w odniesieniu do człowieka który w lutym ładował nam hattricka na Camp Nou.
15
@MesQueUnClub96 Kto powiedział, że Depay jest lepszy od Mbappe?! xD
5
@MesQueUnClub96 No Memphis jest dobrym piłkarzem ale żółw to jeden z najwiekszych talentów.
5
@Bykunn Masz w drugim słowie w pierwszym zdaniu.
0
@Bykunn sprawdź mój post z gorących.
3
@MesQueUnClub96 Jeśli chodzi o Ligue 1 to byli na zbliżonym poziomie w poprzednim sezonie, ale Depay miał lepsze Euro, więc troszkę racji chłopak ma ;D. Chociaż ja i tak bym wolał Mbappe w składzie
1
@kaamil1910 tylko że to był jego najlepszy sezon, a Mbappe ma już za sobą dwa podobne :D + ciągnął PSG do półfinału bo bez Mbappe PSG by nie wygrało.
3
@Khajio Ale rebus :D
@MesQueUnClub96 No cóż mam powiedzieć xD Ja nie jestem fanem Mbappe ale litości
1
@MesQueUnClub96 Ale jaka prowokacja? Stary, wyraziłeś swoje zdanie w normalny sposób. Ja nie oczekuję tego, że każdy będzie mi przytakiwał. Każdy ma prawo do własnego zdania. Tylko można je wyrazić tak jak Ty albo jak prostak. Bez obaw, zgłaszam tylko tych, którzy naprawdę mnie atakują.
1
@MesQueUnClub96 Jesteś tak dobry jak twoja ostatnia walka ;). Więc co mnie obchodzą poprzednie sezony ? Tzn wiem o co ci chodzi, ale myślę że chłopakowi chodziło o obecną formę
3
@MesQueUnClub96 Mbappe to jest fantastyczny piłkarz. Olbrzymie wzmocnienie dla każdego zespołu.
1
@MesQueUnClub96 W tym przypadku to bardziej o nazywanie Cię podszywką i prowokację to bym innego użytkownika niż Luisa podejrzewał.
6
@LuisSalvano Kazdy ma prawo do swojego zdania. Ale naprawdę nie można pisać ze Depay jest lepszy od Mbappe. Po prostu to jest nieprawda i pod każdym względem Mbappe przewyższa piłkarsko Depaya. A do tego jest kilka lat młodszy.
2
@kaamil1910 Depay tamten sezon kadra: 9 goli 5 asyst (licząc wszystkie nawet towarzyskie) i 22 goli 12 asyst w klubie. Mbappe w kadrze 4 gole 4 asysty, w klubie 42 gole 11 asyst. Jest dużo młodszy i miał lepsze poprzednie sezony, faktycznie jest co porównywać xD
1
@Bykunn w lidze dla Klubu 27 do 20 . Więc już troszkę inaczej to wygląda ;)
1
@kaamil1910 A inne rozgrywki to co? nie liczymy bo nie pasują do narracji? :D
2
@Bykunn dokładnie tak ;D tylko pomyśl czy ma to sens ;D nie mówię że tak było,bo nie śledziłem, ale w różnych Pucharach możesz trafić na drużyny z 4 ligi i im nastrzelac goli ;)