- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1293 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
86 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1293 Culés
1
https://wydarzenia.interia.pl/warminsko-mazurskie/news-elblag-czterolatek-pod-wplywem-narkotykow-trafil-do-szpitala,nId,5443758
Uchodźcy...
z Elbląga
0
@Kapitan hawk Może przeoczyłem, ale chyba nie ma ani słowa o pochodzeniu tych ludzi. Po kiego grzyba piszesz uchodźcy?
1
@escarabajo
To ironia.
3
@Kapitan hawk słaba..
1
@escarabajo Dlaczego? Przekaz mediów rządowych jest w sprawie uchodźców jasny. Ale złe rzeczy nie mają jednej przynależności społecznej, rasowej, kulturowej, seksualnej czy wyznaniowej. Dzieją się także w "normalnej polskiej rodzinie". Ale takie problemy zamiatane są pod dywan.
Dzisiaj śmiejemy się z posła, który fiknął koziołka na granicy z Białorusią (bo pokazali to w tv)
1
@escarabajo Bardzo celna i dająca odpór powszechnej la ramblowej hipokryzji
0
@Kapitan hawk myślę, że tych rodziców można nazwać wieloma innymi przymiotnikami, epitetami itd. Słowo uchodźca jest dla mnie nietrafione. Widząc Twój opis, pomyślałem, że to jacyś "przyjezdni" tak się bawią. I może niektórzy przeczytają nagłówek artykułu i Twój opis tylko i będą pierdolić jacy to uchodźcy są źli ludzie bo naćpali dziecko. O to mi chodzi, nie wrzucam ludzi do jednego wora.
"Dzisiaj śmiejemy się z posła, który fiknął koziołka na granicy z Białorusią (bo pokazali to w tv)". "Wy" się śmiejecie, albo "oni". Nie o tym jest ten artykuł.
0
@escarabajo
No właśnie dlatego to jest ironia. "Uchodźcy", "LGBT" "Czarni", etc.
"My się śmiejemy" - podobnie - dotyczy ogólnie sytuacji, przekonania, które zbiera największy poklask.
Konkluzja, łącząca 2 tematy:
"Myślisz tak, jak byśmy chcieli żebyś myślał"
I zgadzam się z Twoim stwierdzeniem: " I może niektórzy przeczytają nagłówek artykułu i Twój opis tylko i będą pierdolić jacy to uchodźcy są źli ludzie bo naćpali dziecko"
Na szczęście jest Minister Czarnek ;) - to już głębsza ironia...