- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1202 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1202 Culés
7
Nienawidzę PiSu,ale to co Trzaskowski robi kierowcom w Warszawie to jest kryminał. Jeszcze wakacje, a już nie da się jeździć. Wszystko celowo pozwężane i dodatkowo remonty w newralgicznych miejscach.Zaczyna to wyglądać jak miasteczko rowerowe a nie miasto dla wszystkich.
7
@Przemek2323 Wybierz sie do Poznania, tutaj to jest dopiero midtown madness.
1
@Przemek2323 a kiedy maja to robić ? w grudniu ?
Sam miałem koło siebie remont 3 lata w swoim mieście - teraz w końcu mogę poruszać się normalnie bo skonczyli i nie tylko Ja.
jak remontują to znaczy, ze chcą aby było lepiej
0
@fenix1983 zwężaja drogi gdzie się da,żeby zrobić ścieżki rowerowe. Remont mostu łazienkowskiego ma trwać 2 lata. W tym czasie w kierunku Pragi zostawili jeden pas,a na drugim jest buspas.Korki już w wakacje po parę km.Armagedon
1
@Przemek2323 Skoro tak bardzo Cie to irytuje to dlaczego nie skorzystasz z komunikacji miejskiej albo roweru? Remonty są wszędzie, nie tylko w WWA.
1
@Przemek2323 Mnie to nie irytuje, bo długie dystanse pokonuje ZTM, a krótkie rowerem. Jestem zdrowszy i oszczędzam. Regularnie ZTM jeździłem swego czasu spoza Warszawy, wygodne połączenie, godzinka akurat na poranną prasę. Auto to dla mnie ostateczność do transportu dużego gabarytu. Szczęśliwy jestem ja, szczęśliwy jest klimat, szczęśliwa rodzina. Zero potrzeb.
0
@iFrontier jak wozisz dzieciaki do szkoły, na zajęcia dodatkowe, twoja praca polega na jeżdżeniu do klientów, urzędów, sądów itp. ,a mieszkasz 40 km od centrum Warszawy, to sytuacja nieco się zmienia. Wiem że taki jest światowy trend,że centrum miast wyłącza się z ruchu, ale to powinny być działania systemowe. Jakbym wszędzie mógł dojechać pociągiem i metrem, to co innego. Nie każdy też ma 20 czy 30 lat żeby śmigać 40 km rowerem codziennie.