La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1467 Culés

3

Czyli jeśli pomimo zakontraktowania Grealisha, CR7 trafi do Man. City, można będzie wywnioskować racjonalnie, że na przeszkodzie do zakontraktowania Leo stanęła jego chciwość?
Może i tak, ale zawsze Leo będzie miał na obronę, że interesowało go granie z przyjaciółmi, jak Ney, do Maria i bogate otoczenie graczy z krajów latynoskich oraz Hiszpanii. A dziesiątki milionów są tylko skutkiem ubocznym.

Mi i tak jest szkoda, bo Leo w lidze angielskiej, to najlepsze poznawczo co mogłoby się trafić futbolowi. A tak pozostają mu wieczory LM.
Z kolei CR7 w City dodatkowo nakręci marketingowo siłę tej ligi i pewnie przełoży się na jej oglądalność.

4

@Comentateiro Mi się wydaje że PSG to dla Leo lepsza aklimatyzacja.Jednak w Angli bez ziomków byłoby ciężko.

4

@Comentateiro Można też będzie chwilę się zastanowić i stwierdzić, że to po prostu pozycja na boisku Grealisha uniemożliwiła ten transfer

3

@Bykunn Chociaż Grealish to lewe skrzydło głównie a Messi jednak prawa strona

1

@Encore No powiedzmy, ale Messiego nie da się ustawić obecnie. Nie sądzę żeby takiemu trenerowi jak Guardiola to się podobało

2

@Encore Też mi się wydaje, że lekko autystyczny Messi mógłby mieć problemy z aklimatyzacją w Anglii stąd PSG. @Bykunn Widzisz, a ja tu tworzę takie niesłychane historie

1

@Comentateiro Można tworzyć i tak nikt nie wie które są bliższe prawdy :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?