La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 778 Culés

3

Też macie dziwne wrażenie, że za dwa/trzy lata usłyszymy że Moriba został wypożyczony do Levante z opcją wykupu 6 mln? Xd

2

@Jakchcesz wrecz przeciwnie. Mam wrazenie ze kazdy bedzie sie z nas nabijal ze oddalismy gwiazdora za grosze

1

@amanter my go nie oddaliśmy, my chcemy się go w tym momencie pozbyć już. Jest balastem ze swoimi oczekiwaniami.

5

@Jakchcesz Jeśli gość nie zmieni podejścia do sportu - najpierw ciężka praca, dobra gra potem wysokie kontrakty to będzie jak piszesz ;)

1

@Jakchcesz no oddajemy grajka z duzym talentem za niska kwote. Takie sa fakty

0

@amanter W naszej sytuacji lepsze kilkanaście baniek na koncie niż gość siedzący na trybunach.

2

@Jakchcesz Moriba ma duży talent, to jest fakt, tylko głowa musi dojechać, jeśli w Lipsku się ogarnie to myślę, że może być piłkarzem klasy światowej.

@amanter sprzedajemy zawodnika z rocznym kontraktem i dużymi wymaganiami finansowymi, takie są fakty.

1

@SamuraJack ja nie wątpię w jego talent, po prostu z podejściem
1. Pieniądze
2. Gra w piłkę
To on nie zajdzie za daleko.

1

@SamuraJack no nikt nie kazal barcelonie zadluzac sie. Jezeli faktycznie wyrosnie na nowego pogbe to te 1-2 mln pensji roznicy bedzie smieszne

0

@amanter a jeśli nie wyrośnie to będziemy kolejnego Pjanicia mieli, tylko trochę tańszego.

1

@Jakchcesz oczywiście, dlatego mam nadzieje, że się ogarnie.

@amanter zawodnik też widzi w jakiej sytuacji jest klub i jeśli mu zależy to może obniżyć swoje wymagania. W La Masii jest sporo talentów do środka pola więc ta strefa boiska jest zabezpieczona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?