La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 771 Culés

1

Roberto jest tak cienki, że praktycznie każdy woli, żeby zagrał młodziutki Gavi... Sam jestem za tym, by ogrywać młodych kosztem słabych starszych. Śmieszy mnie to, że piłkarze z La Masii i Demir naprawdę lepiej wyglądają od Roberto, Griezmanna, czy Dembele. Zastanawia mnie czemu ww piłkarze zaliczyli taki zjazd? Tak jakby wjechali do Barcelony i na granicy miast zostawili swoje umiejętności.

0

@AlexDark00 Z jednej strony jest to prawda ale z drugiej zawsze przychylniej patrzy się na wychowanka niż kogoś z zewnątrz :)

1

@KrwawiaceoczyVEB Rozumiem, ale np. Demir jest z zewnątrz i wg mnie gra lepiej od Griezmanna. Fati mimo, że jest wychowankiem to dał argumenty, że miażdży Dembele. Gavi gra lepiej niż Roberto i nie jest to tylko moje zdanie.

0

@AlexDark00 Ja bym jeszcze poczekal z takimi wnioskami, to prawda w okresie przygotowawczych prezentują się fajnie, ale jednak poczekal bym z wnioskami jak pokażą się w normalnych meczach o coś :)

1

@KrwawiaceoczyVEB Jasne, zobaczymy, mam tylko nadzieję, że Koeman nie będzie mieć "świętych krów" i jak np. taki Demir będzie lepszy od Griezmanna to wskoczy do podstawy.

0

@AlexDark00 na razie to Demir w debiucie zagrał słabiutko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?