La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1577 Culés

0

Nie jedzie ta F1 bo mialo byc ciekawie, a jak zwykle jest dupa w gorszych warunkach kiedys jezdzili..

0

@kiper09 To prawda i kiedyś też ginęli na torze. Bezpieczeństwo jest najważniejsze, a opony+ specyfika samochodu jest inna niż wcześniej. Równie dobrze można powiedzieć, kiedyś jeździli na Nordschleife, dlaczego nie jeżdzą teraz.

0

@priest9999 może inaczej. Nie tyle bezpieczeństwo jest najważniejsze, co zwyczajnie walka w takich warunkach nie ma najmniejszego sensu właśnie dlatego, ze dojechałoby do końca może 5 zawodników.
Można dbać o bezpieczeństwo, ale nie kosztem wszystkiego. Właśnie za ryzyko i rywalizację cenimy F1.

0

@michal26 No ale dlaczego jeśli za ryzyko i rywalizację kochamy F1 to nie ścigamy już się na legendarnych torach typu właśnie północna pętla Nurburgring, Kyalami, Montjuic itd. Dlaczego przebudowywana tory typu Monza, Imola itd. Można powiedzieć, że w słonecznych warunkach można tam się ścigać. F1 to rywalizacja, ale bezpieczeństwo od dawna jest mega istotne. Przykładowo w 1976 Hunt zdobył tytuł, bo Lauda się wycofał w trakcie ostatnie wyścigu z uwagi że widocznośc była praktycznie zerowa z uwagi na deszcz. Na Indianapolis w 2005 właśnie z uwagi na bezpieczeństwo(kwestia idiotycznych przepisów oponowych) wycofała się większość stawki przed startem. Nie chciałbym, by kierowcy musieli decydować, czy narażać życie i walczyć o punkty, czy wybierają własne zdrowie i być może życie. Bezpieczeństwo jest zawsze nadrzędnym dobrem.

0

@priest9999 bo można rywalizować, ryzykować nie zabijając widowiska i zawodników przy okazji?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?