La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 776 Culés

3

Ja tam nie narzekam, bo po prostu na to za wcześnie. Gramy trzeci mecz dopiero a tu ludzie się dziwią że gra się nie klei. Gdyby Ci zawodnicy grali razem kilka lat to można by było tego wymagać.

1

@Yoshi94 rok Koeman ich trenuje. Nie 3 mecze. Napiszcie jeszcze sezon przejściowy

0

@Yoshi94 Ale jedno to gdy gra się nie klei, podania są nie dokładne, zdarzają się błędy techniczne lub piłkarze nie w tempo wybiegają - wtedy widać że muszą wyrobić jakieś automatyzmy, jeszcze się docierają itp.
U nas problemem są boki obrony które nie robią nic oraz Griezmann który również nie robi nic i choćby Koeman go uczył sto lat to on się nie nauczy jak grać odważnie i ofensywnie. Tak samo jak Lengletowi nie wytłumaczy żeby nie robił głupot.

0

@tbas Depaya i Emersona raczej nie. Araujo też sporo kontuzji w zeszłym sezonie. Brajt za dużo nie grał, a na pewno nie w podstawowym składzie. Roberto to samo. Ale najważniejsze jest to że nie ma Leo, czyli gościa który chciał mieć piłkę non stop i to on te piłkę rozprowadzał. Nie trzeba być bystrzakiem by wiedzieć że odejście Leo to zmiana całego systemu gry.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?