La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1332 Culés

9

Fatalnie ta Barcelona wyglada. Ter Stegen bardzo niepewny. Jeśli chodzi o obronę to jest trochę lepiej w środku. Garcia, Pique i Araujo powinni zapewnić nam w tym sezonie spokój. Zawsze może jeszcze zagrac Mingueza. Alba kolejny przeciętny mecz. Jego dogrania są często nieprzemyślane na 5 wrzutek jedna trafia do adresata. Emerson natomiast tak samo jak Dest narazie prezentuje niski poziom. Brak Pedriego od razu był odczuwalny. Roberto może i strzelił gola ale w ogóle nie pomógł nam kontrolować środka pola. Busi wakacyjna forma i słabo to wyglada. De Jong chociaż trochę to tuszuje ale on potrzebuje partnerów do grania. Natomiast atak to jakaś tragedia. Miałem wyrażanie ze graliśmy w tym meczu w 9 Griezzman i Braithwaite nie istnieli w tym meczu. A co najgorsze trener trzymał ich bardzo długo. Już lepiej dawać szanse w pierwszym składzie Demirowi. Przynajmniej trochę się udziela. Bez Fatiego w formie mam wrażenie ze Depay będzie bardzo osamotniony w graniu z przodu.

0

@AlwaysBlaugrana Alba dzisiaj 4 kluczowe podania + 1 asysta. Bardzo dużo akcji jego stroną szło. O Alvesie też można było napisać że na 5 wrzutek 1 trafiała do adresata.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?