La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2391 Culés

konto usunięte

2

może jeszcze mnie przekona Emerson ale póki co wygląda bardzo przeciętnie a ta oferta była w miarę spoko(tak wiem że połowa do Betisu ale nadal ok)

4

@Emhyr Właśnie ta połowa do Betisu lipna... Z resztą u nas ci PO od kilku lat to znikają w Barcelonie, jak nie Aleix to później przyszedł pan piłkarz Semedo, albo graliśmy tam Roberto, który nie umiał bronić, człowiek już nawet nie wymaga w Barcy PO na poziomie Alvesa ale chociaż na poziomie Carvajala a tymczasem no cóż..

4

@Emhyr absolutnie nie, nie zagrał nawet pełnego sezonu, ja na niego liczę, a poza tym ten aurier to nie sikał do butów w szatni psg czasem? Czy z kim go mylę? Bo była afera kiedyś

1

@Coutinho007 „chociaż” Carvajala czyli top 5 prawych obrońców na świecie w formie i podstawowego zawodnika drużyny, która 3x z rzędu wygrała lm i gość przez którego Real sprzedał Hakimiego, czyli również czołowego, ale wahadłowego na świecie. Jak na „chociaż” to spore masz wymagania :-D

1

@ViscaelBarca2007 Jesteśmy Barcą, a nie Cadizem, żeby grały tu średniaki. Potrzebujemy graczy, którzy są najlepsi/jednymi z najlepszych na swoich pozycjach.

2

@ViscaelBarca2007 Bo na takiego PO zasługuje ten klub a to "Chociaż" to dlatego bo Alves to był wybitny PO nie do podrobienia i drugiego takiego nie będzie nigdy już ale my Daniego zastępujemy od lat typami o 3 klasy gorszymi. 3 klasy a takiemu LFC trafił się taki TAA z czapy, który jest tylko o klase gorszy czy Realowi Carvajal. Ja jestem cierpliwy co do Desta i Emersona może odpalą ale póki co no lipa trochę.

0

@AlexDark00 wiadomo, poprawimy finanse to przyjdzie czas na transfery topowych zawodników, ale po prostu mnie to trochę rozbawiło jakby „od biedy” mógł być ktoś na poziomie Carvajala hah

0

@AlexDark00 Obecnie takich nie dostaniemy i trzeba cierplieości, jedynie De Jong chyba i Depay takimi są u nas póki co no i moze Pedri, oraz Fati a reszta? Spuścić można zasłone milczenia.

0

@ViscaelBarca2007 A co tu widzisz zabawnego w tym, że człowiek już nie wymaga nowego Alvesa tylko solidnego PO jakim jest Carvajal?

0

@Coutinho007 Alves jest/był zawodnikiem absolutnie wyjątkowym i można śmiało powiedzieć, że jest legenda piłki nożnej, ale Carvajal to też ścisła światowa czołówka i w formie top 3 prawych obrońców na świecie, a co za tym idzie tacy zawodnicy jak on trafiają się mimo wszystko dosyć rzadko. To nie jest solidny zawodnik tylko już klasa światowa. Wracając do naszych prawnych obrońców na pewno większy potencjał ma Dest, choć narazie ma dosyć nierówna forme, ale dajmy mu czas i zobaczymy jak się będzie rozwijał.

0

@ViscaelBarca2007 No dzisiaj dobre wejście z ławki zaliczył muszę przyznać i lepiej od Emersona się spisał, przynajmniej z przodu.

1

@Coutinho007 No tak, ciężko aktualnie o takich, miejmy nadzieję, że z młodych, których posiadamy chociaż połowa odpali na poziom TOP.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?