La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

0

Już dawno pisałem, że Griezmann powinien grać w obronie. Człowiek nie daje prawie nic w ofensywie, za to doskonale odbiera piłkę.

No ALE... do tego trzeba jaj, a skoro ktoś się uwziął na Pucza, to przecież nie wystawi Antoine'a w defensywie...

0

@Kettger To tak nie działa, że mam w drużynie zawodnika i mogę sobie postawić tam, gdzie mi się podoba. Taka kwestia musi być uzgodniona z piłkarzem, a wątpliwe by grajek, który całe życie grał w ofensywie i czuje się napastnikiem na stare lata zgodził się być obrońcą :D

0

@MesQueUnClub_87 No patrz, że w Realu nie mają takich problemów i Lucas Vazquez potrafi grać w obronie. Tylko biedni, plastelinowi piłkarze z Barcelony nie potrafią się ogarnąć.

2

@Kettger de Jong gra wszędzie. Cyk i mit obalony :]

3

@Kettger może nie w obronie, ale jako ŚP byłby idealny w moim odczuciu. Bardzo dużo biega, nieźle gra w odbiorze, przerzuty i podania też ma na przyzwoitym poziomie. Na PS to my potrzebujemy kogoś takiego jak Ansu czy Dembele, a nie Griezmanna bo ta strona będzie wyglądać gorzej niż za ostatnich sezonów Leo

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?