La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

0

Nie no, Laporta geniusz, jeśli rzeczywiście hajs dostaniemy za dwa lata. Czuję, że Atletico i tak się z tego jakoś wywinie

0

@PatrychoO Poczekaj.
10 mln teraz + 40 mln za 2 lata. Razem mamy 50 milionów przychodu.
W drugiej wersji mamy 70 milionów euro kosztów na pensje.
Owszem - dochodzą wtedy jeszcze przychody z koszulek, praw, etc. No, ale akurat Griezmann nam się nie zwróciłby jak Messi..
Reasumując. Na moje Joan ok. 100 mln do przodu ogarnął.
Płace, z moich obliczeń w głowie, zeszły do wymaganego poziomu.
Dokonali dzisiaj cudu i dotrze to do niektórych mam nadzieje na dniach.

0

@michal26 odlicz zakup De Jonga, wzmocnienie rywala itd... W dodatku, za 40 baniek możesz go sprzedać i za rok, na pewno znajdzie się jakiś Tottenham czy Juventus. Wcale nie wychodzimy na +, w dodatku cała akcja z Messim. Przecież załatwiając ten transfer miesiąc temu, znalazłyby się fundusze na podpisanie Leo.

0

@Pressinho ale może się nie dało załatwić miesiąc temu, tylko npm tydzień temu.
Oprócz tego. Może Messi zwyczajnie chciał odejść? W tym roku nic nie zdobedziemy i to rok w plecy z Jego perspektywy. Kolejny rok...
Nie uważam, że to wzmocnienie rywala, to raz, a dwa - De Jong to dobry transfer.

0

@michal26 Był Villa, był Suarez, a Griezmann to jednak piłkarz który nie ma problemów zdrowotnych. Liczbowo prezentują się podobnie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?