La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

4

Kadrowo może nie wyglądamy najlepiej, ale trzeba na ten moment w pierwszej kolejności ratować finansowo klub po tym jak poprzedni zarząd narobił bałaganu a i socios w ostatnich latach bardziej byli na wakacjach niż myśleli o klubie. Sam też chciałbym żeby odeszło parę innych osób, ale przez te kontrakty jakie mają to nie jest proste.

0

@negreanu kadrowo to zależy od kontuzji bo mając potencjalnie zdrowego dembele, aguero i fatiego wygląda to dobrze tym bardziej że Na prawym skrzydle wreszcie będzie mógł grać skrzydłowy

0

@Xxxbarca4ever Jeśli by grali większą część sezonu bez przeszkód, to byłoby dobrze, chociaż po ostatnich latach nie nastawiam się tak bardzo, że Dembele rozegra cały sezon, mam to na uwadze. Aguero pewnie i tak nie wszystkie mecze będzie grał, ale może być dobrym uzupełnieniem, Fati zobaczymy jak po tej przerwie będzie sobie radził, oby tak jak przed nią. No mamy jeszcze do dyspozycji Depay'a i może któryś z młodszych graczy zaskoczy pozytywnie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?