La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 2220 Culés

0

Sytuacja finansowa musi być ekstremalnie zła, że oddaliśmy Griezmanna. Pisałem o tym wielokrotnie, że odraczanie pensji przez Barce, to bardzo zły znak. Kroki poczynione przez klub na koniec okienka mogą dość szybko doprowadzić do przestrzegania limitów płacowych, bo roczna pensja Messiego i AG to minimum 160mln euro!!!
Jeśli będziemy mieć szczęście, Fati i Dembele wrócą do zdrowia, to będziemy mieć kim grać. Jeśli tak się nie stanie, to będziemy mieli problem.
Jestem zdania, że czasami trzeba zacisnąć pasa i przez pewien czas odpuścić sobie jedzenie owoców morza, by później ponownie do nich wrócić.
Nie wiem, może się mylę, ale według mojej oceny, obecnie pensje piłkarzy Barcelony, bez kosztów amortyzacji kontraktów, to w granicach 250-270mln brutto. To jest przepaść z tym co było.
A to daje światło w tunelu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?