- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1715 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1715 Culés
2
Ja tam się bardzo cieszę, że pozbyliśmy się Griezmanna:
1. Odchodzi nam jego ogromna pensja
2. Dostajemy fajną gotówkę za niego
3. U nas i tak mało dawał ten defensywny napastnik
Na minus, że odszedł do ligowego rywala, ale nikt inny go nie kupi. Ogólnie oceniam to okienko na plus
Przyszli
- Depay
- Garcia
- Demir
- Luuk De Jong ( wyp.) Skoro Koeman go chciał to wierzę, że ma na niego jakiś pomysł
- Do tego fajne uzupełnienie składu szkółką: Gavi, Nico
Odeszli:
- Moriba
- Trincao (wyp.)
- Emerson ( tu trochę żałuję)
- Firpo
- Alena
- Todibo
- Manaj
- Konrad De La Fuente
- Akieme
Do tego jeżeli Fati wyzdrowieje i wróci do formy to naprawdę mamy fajny skład, więc proszę nie opowiadać głupot, że teraz będziemy walczyć nie o mistrza tylko o 3 miejsce z Sevillą. Walka o mistrza i krajowe puchary to obowiązek i jak najdalej w LM ;)
0
@Kgorecki2500 W sumie walczą to wszystkie kluby.Bardziej chodzi o to że jeśli nie będą te wyniki jakieś mega to nie mieć pretensji do trenera.
1
@Kgorecki2500 na plus to okienko ma United Chelsea czy inne psg :D my raczej koty w worku i kolejny sezon z cyklu "w końcu odpali" :P finanse pozwoliły tylko na tyle więc trzeba wierzyć w tą młodzież i niech się ogrywają przy tych pozostałościach klasowych piłkarzy jakich Barca posiada :)
0
@Kgorecki2500 walczyć o mistrza to może nawet Getafe :)
a tak poważnie to taki klub jak Barca o mistrza powinien walczyć zawsze, natomiast na ten moment mamy niewielu graczy z TOPu, kilku graczy doświadczonych i większość młodych graczy bez doświadczenia. Osobiście miejsce 3-4 to cel na ten sezon (przynajmniej dla mnie) miejsca 1-2 to będzie wynik ponad stan natomiast poniżej 4 to już będzie delikatne rozczarowanie. Skład jest dobry, ale nie rewelacyjny i na pewno nie mamy takiej siły jak City, PSG czy Chelsea. Nawet nie mamy takiej siły jak Atleti czy Real.
0
@Encore
jak nie mieć pretensji do trenera? a do kogo? to trener odpowiada za zespół, ile znaczy trener widać po przykąłdzie chelsea - za lamparda i za tuchel czy rok wczesneij na przykładzie bayernu