- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
2
Rzeczywiście jak się zastanowić, Laporta mówi co innego i robi co innego. Szepcze czułe słówka kibicom, którzy są jak kochanka chcąca usłyszeć same przyjemne wiadomości. Z drugiej strony, wie, że dom buduje się od fundamentów a nie od kupowania zdobnych żyrandoli. Na żyrandole nie ma pieniędzy i ich nie będzie.
Kochanka musi zdać sobie sprawę, że nawet dojście do dachu będzie mozolnym procesem.
Sprzedaż Griezmana to pewnie ze względów finansowych doskonała wiadomość. Nie dość, że Barca pozbywa się zawodnika nieprzekonującego, niezdolnego emulować samego siebie z Atletico, to zarabia konkretną sumę za gwiazdę z przepłaconym kontraktem, którego też nie musi płacić (o ile mi wiadomo). A to duże oszczędności dla klubu w naszym położeniu.
Teraz nawet rozumiem pozostawienie Koemana na stanowisku. Być może Laporta już kilka miesięcy temu wiedział, że Barca nie będzie walczyć o trofea, więc bez różnicy kto ten zespół poprowadzi. A skoro Koeman z silnym składem przegrywał ligę, to teraz, z takimi brakami, z kontuzjami Fatiego i Dembele, Laporta machnął ręką na sezon. Ponieważ ciuła każdy grosz, to zwolnienie trenera z odprawą, zastąpiła mityczna rozmowa (dla mnie kuriozum). Czyli mówiąc, że nie ma sezonów przejściowych - Laporta znowu szeptał czułe słówka.
0
@Comentateiro Nie machnął ręką na sezon, ale doskonale sobie zdaje sprawę, że sporo osób będzie narzekało przy kolejnym słabym sezonie a on będzie miał na co "zrzucać" winę, w razie czego. Ja uważam, że po prostu ten sezon spisał poniekąd na straty a nowy zacznie od zmiany trenera, później dalej pozbywania się szrotu (chyba, że jakimś cudem Umtiti wejdzie na przyzwoity poziom), a później ewentualnie przy dobrych wiatrach na jakieś sensowne wzmocnienia. Do tego przez ten rok wyklaruje się sytuacja z młodzieżą i będzie mniej więcej wiadomo w jakim stopniu na kogo można liczyć a kogo pożegnać. Nie mówiąc o wielkich niewiadomych typu Fati i Cou po kontuzjach czy spisanego już na straty Dembele.