La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1553 Culés

7

Pensje netto pierwszej drużyny przed okienkiem transferowym wynosiły 291mln euro, aktualnie to około 189mln euro (dodatkowo mają być prowadzone jeszcze negocjacje w sprawie obniżki pensji Pjanica, Umtitiego i może innych również).

Kawal dobrej roboty. Niestety oberwało się największej legendzie klubu i to bardzo boli. Pomyśleć, że Messi zarabiał tyle co Griezman, Coutinho i Pjanic, a do tego był sklonny obnizyc pensje o 50%. Chyba każdy z nas zamieniłby powyższa trójkę na Leo, ale cóż zrobić to Bartomeu dał kontrakty jakie dał, on wbił nam nóż w plecy. Życie toczy się dalej, jestem pozytywnie nastawiony na przyszłość. Jeszcze tylko rozwiązać problem wysokiego kontraktu Coutinho, rozwiązać całkiem Pjanica i Umtitiego i możemy mówić o odbudowie.

0

@Toretto Ostateczne rozwiązanie kwestii Pjanica.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?