La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1918 Culés

28

Morawiecki :Jak patrzę na to, jak gigantyczny hejt wywołuje stacja TVN, na przykład wobec Pawła Kukiza, jak zachowuje się absolutnie stronniczo, to wydaje mi się, że to nie są wolne media, to są wolne żarty


Dobrze, że mamy obiektywne TVP Info, które broni prawdy prawdy całą dobę i jest całkowicie bezstronne..
@Barca1992 @Kgorecki2500

1

@tomek8756 W czasach ścieku jakim jest typ info, powinien być ściek typu tvn.

17

@tomek8756 XDD Pisiory nie mają żadnego wstydu.

konto usunięte

13

@tomek8756 hipokryzja level Galaktyczny

15

@tomek8756 Żartem to jest Morawiecki jako premier

3

@Kgorecki2500 I to mało śmiesznym, mówiąc delikatnie..

konto usunięte

4

@tomek8756 nie mogę skomentować słów Matiego, bo dostanę bana, albo co gorsze zamkną mnie w pierdlu:D

1

@Barca1992 Haha, mogłoby tak być :p

konto usunięte

0

@tomek8756 Premier całkowicie w punkt !!!!

0

@tomek8756 za pewno nos mu urósł jak to mówił;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?