La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

4

Lekka mówiąc hipokryzja PiS-u tu wychodzi..


@Kgorecki2500 @Barca1992

konto usunięte

0

@tomek8756 Ale Wy to przeżywacie :D. Przecież to są gierki dla gawiedzi.

4

@MaTt_BarcaFan Być może,ale zauważ, że TVP każdego roku kosztuje 2 mld , które pochodzą z pieniędzy wszystkich podatników..

konto usunięte

0

@tomek8756
Nie tłumacz mu on ma swoj świat i lubi jak się go okrada.

konto usunięte

0

@tomek8756 Noo tak, ale co mam zrobić? Wkurza mnie również to, ze muszę robić na nierobów żeby mieli zasiłek i na dzieci innych ludzi, żeby mieli 500 plus. Nie ma coś się podniecać politykami bo dla Kaczyńskiego, czy Trzaskowskiego jesteśmy zwykła gawiedzią, której trzeba regularnie rzucać kiełbasę polityczna.

Komentarz usunięty

2

@tomek8756 Ale to niedobre tak mówić. Pis może bo władza ich od Boga pochodzi :P

1

@tomek8756 daleko zajedziesz opierając się o tłity:). Tu chodziło o fakt że tusk cisnął Dudzie za głosy kościoła a sam kiedyś się tam lansował

konto usunięte

0

@endriuuu2 O to mi właśnie chodzi. Ludzie dostają migawkę na twiterze. Nie wiedza o co dokładnie chodzi i się podniecają. I tak to się kręci.

1

@MaTt_BarcaFan Mariusz jeszcze w zeszłym roku bronił Bartomeu i jego kontraktów za miliardy:) a teraz nazwie Cię kłamcą nawet jak wkleisz jego cytat:)

Komentarz usunięty

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?