- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1587 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
95 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
CLS63AMG
31
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1587 Culés
14
Ciekawi mnie czy będzie to poziom Gry o Tron, czy może będzie to wyznaczenie nowego poziomu na którym nawet GoT nie był :D Przy tym gigantycznym budżecie, przy którym nawet blednie budżet GoT, wydaje mi się że wtopy po prostu być nie może! Życzę tego sobie i wszystkim fanom oczekującym na 1 odcinek i możliwość zanurzenia się w fantastycznej krainie Tolkiena ;]
Swoją drogą również bardzo bym czekał na serial w Świecie krainy magii i czarodziejstwa Hogwartu :D ale nie czasy Pottera tylko zupełnie nowa podróż w tą piękną krainę :D
Moim zdaniem ogrom możliwości jakie daje to uniwersum jest gigantyczny! ale co za tym też idzie, skala oczekiwań wśród fanów byłaby kto wie czy nie większa jak przy wyżej pokazanym Władcy Pierścienia.
Jednakowoż 1 sezon Wiedźmina, mimo tego że oczekiwania również były gigantyczne a budżet nie był z kosmosu, pokazał że można gdy się chce :D oceny na IMDb mówią same za siebie. Teraz drugi sezon, przy budżecie który jest kilkukrotnie wyższy, moim zdaniem będzie epicki :D
2
@FC1899Barca odpowiadają za niego ludzie Władcy Pierścieni.
DO tego zatrudni rodzine Tolkiena plus najwybitniejszych specjalistów od dzieł Tolkiena do nadzorowania scenariusza i tego jak wyglądają sceny.
Szykuje się wybitny serial w świecie Pierścienia i całego uniwersum - ale będzie to serial dla koneserów - wiele osób moze uznać go za nudnego ponieważ będzie dziełem oddającym 100% świata stworzonego przez Tolkiena.
Ja się nie mogę doczekać.
1
@FC1899Barca Wiedzmin był fajny tylko dla kogoś kto w życiu książki w ręce nie miał.
0
@Avada Kedavra https://www.imdb.com/title/tt5180504/
gdyby w 1 sezonie było aż tak źle, nie byłoby takiej oceny, po prostu.
Fakt, książka wiele rzeczy przedstawiała w innym świetle ale no niestety, seriale częstokroć są odwzorowywane w sposób taki aby zadowolić nawet tego odbiorcę, który widzi to 1 raz na oczy.
To musi być już poziom wyżej :D
1
@FC1899Barca jaram sie jak berlin w 44` , a tu jeszcze rok czekania
1
@FC1899Barca też się nie mogę doczekać... To będzie strzał w dyche.
Co do Pottera też bym chciał, pomimo że by to była tylko wizja rezyseraz bo książki nie ma o tym, to chciałbym zobaczyć historię założycieli Hogwartu i jak rozesLy się ich drogi. :)