- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1883 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1883 Culés
6
Alba po prostu MUSI mieć konkretnego zmiennika, albo też zawodnika, który będzie walczył z nim o pozycję numer 1 w zespole, bo inaczej nadal będziemy oglądać jego machanie rękami, udawania fauli czy kłótnie z sędziami. Koeamn dał szansę Balde w presezonie i na tym się skończyło, a chłopak pokazał, że ma potencjał. Skoro nie ufa młodemu, to należy koniecznie sprowadzić mocnego konkurenta dla Alby, aby nie czuł się zbyt pewnie na swej pozycji.
0
@Pilka_jest_okragla Po co nam drugi Alba , gość jest cienki
1
@Pilka_jest_okragla Dziwi mnie sytuacja z Balde, bo jak grał w presezonie to grał lepiej od Alby... Spokojnie mógłby być wprowadzany do pierwszej drużyny, czy do rotacji z Albą.
0
@Pilka_jest_okragla balde potrzebuje w tej chwili minut i tak gra w rozgrywek wiekowo o szczebel wyżej.Nie jest to złe.ajakieś minuty dostanie.Zespoł Barcy B się zmienił to i tak jakby grał w nowej ekipie zmiany ma.
6
@Pilka_jest_okragla @AduŚ07 przecież dopiero 3 kolejki za nami i to przed samą przerwą reprezentacyjną. Alba to nadal bardzo dobry LO i chyba tylko głupi może powiedzieć, że Balde w tym momencie jest lepszy. Będzie więcej meczy, napięty grafik to i pewnie on dostanie swoją szansę. Na razie nie ma co gościa rzucać na głęboką wodę tylko powoli i mądrze wprowadzać go do składu. Niech się najpierw zapozna z seniorską piłką.
0
@AduŚ07 Tak samo Manaj - gość dostał 2 czy 3 szansę w presezonie i każdą wykorzystał po czym został oddany Spezzi (która zapewne wykupi go za te śmieszne grosze, które zostały zawarte w umowie)