- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 901 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 901 Culés
4
W nawiązaniu do dzisiejszego wpisu jednego z użytkowników. Pytanie typowo skierowane tylko do studentów. Uważacie, że wykłady (tylko i wyłącznie ta forma zajęć) powinna pozostać online? Moim zdaniem jak najbardziej tak. Nie widzę sensu w chodzeniu na wykłady.
2
@konrad1661 Nie jestem już studentem ale odpowiem, oczywiście że tak. Może wtedy bym na jakieś chodził, a tak byłem przez całe studia raptem na kilku
1
@konrad1661 oj, leniuszek się w Tobie odezwał. :)
1
@konrad1661 Panie do pażdziernika to już ze dwa lockdowny będą :P
1
@konrad1661 Ja wolę jednak być na miejscu, bo miałem paru wykładowców którzy potrafili nas zaangażować i wykłady szybko mijały. Poza tym mam co jakiś czas problemy z netem.
1
@konrad1661 W przypadku studentów zaocznych nie miało by sensu rozdzielanie wykładów na online, a laboratoriów na miejscu, ze względu na to, że zajecia obywają sie w ciągu weekendu i plan jest wymieszany wykładami i laboratoriami.
0
@konrad1661 ja wole na miejscu
ławiej mi się uczy mając kontakt z nauczycielem , jestem bardziej skupiony i mam większe chęci . Poza tym łatwiej wtedy nawiązac kontakt z wykładowcami i resztą grupy
0
@Bobo25 Hahaha no a jak :D nie no tak szczerze to po prostu to by mi ułatwiło ogólnie wiele spraw takich jak praca itp.
0
@kryhaa Na wykładach na których nic nie mówisz i nie robisz nawiązujesz kontakt z grupą? To można zrobić na laborkach czy ćwiczeniach a nie na wykładach gdzie przeważnie trzeba przez około 2 godziny siedzieć i słuchać (gdzie większość wykładów to nudy totalne- zależy też od wykładowcy jaki jest, bo niekiedy to z beznadziejnego przedmiotu dany wykładowca zrobi perełkę)
0
@szymonex10 Mogłem sprecyzować, że chodzi mi o studentów dziennych ;)
0
@konrad1661 no i chociażby z powodu tej perełki waro pojść ;p
0
@kryhaa A tak szczerze ile do tej pory miałeś takich perełek? Bo ja może z 2 na 3 lata studiów.
0
@konrad1661 idę na studia w tym roku ;D
Ale przez wzgląd na zdalną edukację mam taką opinie xd
1
@kryhaa No to o czym my rozmawiamy :D szkoła to nawet nie ma porównania do studiów i sposobu prowadzenia zajęć :D
0
@konrad1661 mozliwe
co nie zmienia faktu że ja osobiście więcej wyciągam z nauki stacjonarnej
Więc wolałbym chodzić ;p