La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

5

Myślałem że za rok wygasa kontrakt Floriana Wirtza z Leverkusen. Umknęło mi że podpisał nowy kontrakt. Ale liczę, że jednak kiedyś trafi do Barcy, tym bardziej że identyfikuje się jako fan Blaugrany i jak sam mówi marzy aby zagrać u nas. Co myślicie o tym zawodniku? Mi osobiście się wydaje że może być jeszcze lepszy od Havertza, którego zastąpił?

konto usunięte

1

@KrwawiaceoczyVEB Bardzo dobry, chociaż wolę osobiście talent Havertza. Pytanie gdzie tylko miałby tutaj grać? Razem z De Jongiem i Pderim w pomocy? Zbyt ofensywnie by to wyglądało.

1

@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p

konto usunięte

1

@kryhaa Oczywiście może. Nawet coś tam umie. :D
Problem w tym, że ciężko będzie to wyważyć. To trochę jakbyś chciał grać Coutinho i Iniestą w środku pola, gdy jeszcze wszyscy by chcieli nowego Alvesa w osobie Desta i najlepiej nowego Alby po drugiej.

Dodam tylko, że ma klauzulę od 2023 roku aktywną. Nie wiadomo jaką, ale jest.

0

@Khajio mam nadzieje ,zę przynajmniej obserwują sytuacje
chlopak sie genialnie zapowiada a skoro jest naszym kibicem to trzeba to wykorzystać :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?