La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1715 Culés

0

GTA V na pokazie PS. Niesmaczne xD

0

@clyde Wciąż jest to ogromny hajs dla Rockstara... więc będą wpychać gdzie tylko się da. A tak btw to Forspoken wygląda bardzo dobrze.

1

@macio_944 tak, Forspoken mega mnie zainteresowało :D będę śledzić tę grę. A co do Rockstara masz rację ale zwyczajnie to już przesada.

3

@clyde Rockstarr uczy się na błędach. Po tym co wydarzyło się z Cyberpunkiem nie zamierzają sobie dokładać presji związanej z terminem. GTA V nadal cieszy się dużą popularnością i wykorzystują ten fakt do tego by w spokoju pracować nad kolejną częścią i dopracować sobie każdy detal, ludzie na razie mają zapychacza czasu, który przynosi dla studia zysk, a później zrobią bum o które będą się zabijać tłumy graczy i pewnie nikt nie powie złego słowa na tę produkcję bo będzie już w 95% dopieszczona.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?