La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 820 Culés

12

Za rok to samo, tylko zamiast Ronaldo Ymbappe
https://x.com/cristiano_peak/status/1436062466123907082

1

@barcelonaLM A zamiast Xaviego, Iniesty i Messiego, to Roberto, Lenglet i Braithwaite. Wszystko się zgadza.

2

@barcelonaLM Ciężko się gra nam z Realem od pewnego czasu. Nie wiem w sumie z czego to wynika. Wiadomo słabsi jesteśmy niż kiedyś ale te wyniki z Realem są mizerne w ostatnim czasie.

5

@barcelonaLM Ja to bym chciał w końcu jakiś klasyk chociaż to 1:0 wygrać xD

1

@Encore Jacy trenerzy, takie wyniki.

konto usunięte

0

@barcelonaLM Ehh nostalgia ;/ A tak btw to fajne te mercuriale miał CR

0

@Rewolucja123 Sam Guardiola nic nie zdziała z tymi piłkarzami obecnymi, tzn zdziała, ale nie tak wiele jak wtedy.

0

@puyol_presidend5 Dziwne, Zidane mając chyba nawet gorszy skład od Julena potrafił wygrać ligę w sezonie 19/20, a w 20/21 wciąż osiągał wyniki. Lampard z tym samym składem radził sobie słabo, a Tuchel wygrał LM.

0

@Rewolucja123 Ale Zidane miał skład bardzo dobry + mistrza Ronaldo, a to już różnica. My nie mamy składu takiego jak miał Real, a tym bardziej nie mamy ani Leo ani CR.

0

@puyol_presidend5 Coś Ci się pomieszało. Mówię o składzie z sezonu 19/20. Wówczas mieliśmy lepszy, a Setien przewalił klasyk, ligę, LM, PK. Ernesto dla przykładu w tym samym sezonie był liderem przed odejściem w LL i grupie LM (z Borussią i Interem).

0

@Rewolucja123 Sory, zrozumiałem że piszesz o LM z wcześniejszych lat, a mówisz o ostatnim sezonie i przedostatnim, mój błąd.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?