- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 949 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 949 Culés
2
Jak zwykle gdy jest jakies wieksze wydarzenie w świecie konsol i powraca jak mantra zajadła dyskusja co lepsze.
Jeśli kto sobie kupi Audi albo BMW albo golarkę philips zamiast braun, właściciel tego sprzętu będzie chwalił swoje jako najlepsze. Tak jest i będzie! No bo jakże by inaczej przecież nie przyzna sie, ze kupił cos gorszego mimo, ze faktycznie takie moze byc.
Kazdy kupuje wedle swych upodobań i będzie bronił swych racji ze jego sprzet jest najlepszy to daje poczucie większej wartości. "Patrz ten ma xbox ja ma sony jestem lepszy patrz patrz i tak w drugą stronę" Żeby tylko dowartościować sie ze ja mam cos niby lepszego.
A co da odwiecznej wojenki xbox vs sony.
MS "bawi" sie w konsole i gry bo ich na to stać. I jest to co jest. Choć coraz lepiej im to wychodzi.
Tyle studiów co kupili i pewnie jeszcze kupią to za pare lat beda tego owoce.
A Sony? Sony musi robić TOP gry na świecie bo inaczej była by kicha z marką.
Bo główny dochód marki to właśnie gry.
Tu polecam zajrzec.
https://www.optyczne.pl/15279-news-Firma_Sony_opublikowa%C5%82a_wyniki_finansowe.html
Dobrze, ze są jedni i drudzy bo tylko my gracze na tym zyskujemy. Przydałby sie jeszcze jeden poważny "gracz" w tym duecie i było by pieknie.
Pozdrawiam.
2
@BordeR To samo z androidem i ios, lepiej mieć wybór niż go nie mieć.
2
@vangoor indeed :D mnie te wojenki zawsze bawią ps vs x, IOS vs android, niemieckie samochody vs japońskie itp itd
1
@vangoor dokaldnie to samo, temat rzeka. I ja mam iphona 1500 a ja mam samsunga s7000 black hole. Ja mam taki aparat tyle ramu tyle baterii. Dziecinada 5⁵
1
@BordeR Mamy trzeciego "gracza" i jest nim Nintendo ze swoim Switchem, które sprzedaje się nawet lepiej niż Xbox one i Xsx razem wzięte, ale wiadomo u nas w Polsce inne zapotrzebowanie na gry niż te od Nintendo.
1
@4drian0 zdaje się iż od ps też się lepiej sprzedaje nigdy nie miałem akurat
1
@4drian0 tak jest zgadza sie, ale ja nie pisze o ilości sprzedanych konsol.
Chodzi mi głównie o tą wojenke ktora jest smieszna niczym telefon od szefa w piatkowe poludnie bys przyszdl jutrl do pracy.
A co do samego Nintendo to trafia do pewnej grupy odbiorców widac , jest ich spora "grupa" i dobrze. Niech kazdy gra na tym co chce i nie wytyka, że te gry są zjebane a te moje są najlepsze.
1
@Ghotti PS jest wyżej, jeszcze brakuje Switchowi.
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_best-selling_game_consoles
Ja kupiłem Switcha rok temu i świetnie się przy konsoli bawię. Gry od nintendo mają to w sobie, że łatwo się od nich uzależnić. Do piwa z kumplami odpalić takie mario kart albo Super Smash Bros to jest koks.
Ale wiadomo gusta guściki, znam takich co się odbili od konsoli. Trzeba lubić gry od Nintendo.