La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 935 Culés

0

czy uważacie, że zwiększenie się poziomu i ilości efketów specjalnych w filmach/serialach to plus czy minus dla kinematografii? Wiadomo, że dla jednego filmu to jest plus (Avatar bez efektów to byłby niczym), ale dla drugiego to minus (porównanie pierwszej i np siódmej częsci Szybcy i wściekli). Ale jakbyście mieli wybrać: plus czy minus?

1

@FCB24 Efekt efektowi nie równy. Czasami są potrzebne wielkie efekty CGI, a czasami w filmach wystarczą tylko dobrze zrobione efekty praktyczne. Ważne żeby twórca nie przegiął

1

@FCB24 szybcy i wsciekli heheh

1

@FCB24 Zależy od filmu. Jeśli chodzi o produkcje superbohaterskie gdzie 90% filmu to green screen to Coppola i Scorsese już się wypowiedzieli że produkcje Marvela to nie filmy tylko parki rozrywki.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?