La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1030 Culés

konto usunięte

4

Oglądałem Brazylię na igrzyskach i po tym co zobaczyłem uważam że jakby Alves tu wrócił to z miejsca by miał pierwszy skład i mówię poważnie jak na jego wiek to naprawdę podobała mi się jego gra i wygryzłby Desta bez problemu.

0

@Emhyr przecież Dest jest slaby, nie mówię że kiedyś nie będzie kotem, ale obecnie popełnia szkolne błędy.

konto usunięte

0

@D10SLEO on popełnia jeden karygodny błąd który bardzo łatwo się oduczyć a on to robi co mecz czyli gdy chce kiwnąć to dosłownie wbiega w rywala zamiast lekko z dystansem próbować przejść jeśli tego się oduczy to dla mnie będzie topowym prawym wahadłowym.

konto usunięte

0

@Emhyr Ja tez ogladalem Brazylie na IO i widzilem ze Alves szalu nie gral.Ale i tak bylby lepszy od Desta .

konto usunięte

0

@martin3131 Mi się podobał bo był bardzo wyważony wiedział kiedy zaatakować a kiedy się cofnąć + nie grał tak na siłę dośrodkowań jak to było w jego ostatnim sezonie w Barcy

konto usunięte

0

@Emhyr Ja widzilem ze sie czesto gubil w ustawieniu i grze szybka pilka.Trener kadry Brazyli powiedzial ze powolal go dlatego bo mial zmotywowac druzyne .

0

@Emhyr Jego błędy to głównie złe ustawienie w obronie i reakcje na pierwszy ruch atakującego, daje się ogrywać jak dziecko, nawet Semedo bronił lepiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?