La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1565 Culés

2

"Polski dług general government przebił 1,4 bln zł i wyniósł 1 401 619 562 000 zł. W drugim kwartale urósł o prawie 1 proc. a w tym roku już o prawie 5 proc. To jedna z kilku funkcjonujących równolegle definicji długu publicznego, ale jest to ta najbliższa rzeczywistości."
via:busienessinsider
Finanse publiczne na medal, jest w pytę..
@Kgorecki2500 @Barca1992

konto usunięte

5

@tomek8756 No jest wszystko w porządku,jest dobrze,dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku.Jest git pozdrawiam całą Legnice,dobrych chłopaków i niech sie to trzyma.Dobry przekaz leci

5

@tomek8756 Wyborcy Pisu: no dobrze, ale popatrzmy na taką Polskę za Peło.

2

1

@tomek8756 zawsze powtarzałem że sama sucha kwota długu nie za wiele mówi. No ale niepokojący szybki ten wzrost

konto usunięte

0

@tomek8756 ciekawe czy te babunie tak same z siebie, czy jednak kilka groszy wpada

0

@Kgorecki2500 za PO było ponad 400mld bez zamykania gospodarki. My to mamy pecha:(

0

@tomek8756 Nie martw się niedługo będzie wielki reset

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?