La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1086 Culés

konto usunięte

0

Szkoda, ale wypadałoby się powoli oswajać z myślą, że Haaland raczej poza naszym zasięgiem. 75+Raiola+ojciec + giga pensja. Nawet jakby były fundusze to chyba nie jest dobry pomysł. Ogólnie ja bym osobiście na wstępie skreślał każdego delikwenta co chce jakiś szmal dla starego. Od razu odpala mi się czerwona lampka nad głową, bo wiadomo, że z takim chłopem będą niezłe przeboje podczas ewentualnego przedłużania kontraktu, a nawet owocna jest hipoteza, że będzie presja agenta o ulepszenie kontraktu w trakcie jego trwania. Na ten moment jak celujemy w 9 to chyba trzeba postawić na zawodnika kalibru Isak i liczyć, że się sprawdzi. Generalnie potrzeba nam ludzi co chcą konkretnie tu grać jak Depay. Żadne licytacje nie powinny wchodzić grę, nawet jak odkujemy się finansowo za parę lat. Barcelona powinna przyciągać marką, prestiżem, słonecznym miastem, a nie kopać się z koniem o piłkarza, bo inaczej nie nazwę licytacji z szejkami.

0

@masq jakby real chciał mbappe i halanda to musi szykować takie 400 mln na spokojnie. Prowizję podpisy pensja. Pewnie zaraz ktoś tu napisze że zwróci się zaraz z sprzedaży koszulek ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?