La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1475 Culés

konto usunięte

0

Naprawdę chcielibyście Haalanda w Barcy? Znaczy wiadomo, że gdyby był to byłoby świetnie, bo jest genialnym zawodnikiem, ale… pomijając nawet fakt jego wykupu z Borussi (myśle, że jakoś by się kasa znalazła) to wymagania jego i agenta to jakiś kosmos. Chodziły słuchy, że gdy Chelsea o niego pytała to Raiola chciał 40 mln dla Haalanda (więcej niż Messi w PSG) i 50 mln dla siebie. Ile w tym prawdy nie wiem, ale ostatecznie do Londynu poleciał Lukaku za 100 mln

5

@The_Man Za najlepszy produkt, musisz najlepiej zapłacić, nie ma innej opcji dzisiaj.

0

@The_Man według mnie to Borussia w tym okienku nie chciała go sprzedać a w przyszłym oknie wchodzi ta klauzula 75 mln i wtedy się wszyscy rzucą na niego.

konto usunięte

0

@skubi99 No to prawda, ale z wymaganiami odjechali równo

konto usunięte

0

@Jakchcesz No właśnie pisze też dlatego bo niektórzy użytkownicy La Bamby oburzyli się na plotki o tym, że Barca szykuje transfer Olmo zamiast Haalnda… nawet po zebraniu 75 mln trzeba dać prawie 100 zawodnikowi i agentowi

konto usunięte

0

@The_Man Nie wolalbym zeby gral Martin na zmiane Lukiem de Jongiem przez nastepne pare lat.A na powaznie to jak chcemy liczyc sie w Europie to Hålanda musimy zakontraktowac.

0

@The_Man To prawda, jeśli za takiego Grealisha płaci się dzisiaj 100 milionów, jednak jeśli chcesz być najlepszy to musisz płacić najlepiej, inaczej reszta ci odjedzie.

0

@The_Man trzeba czekać i zobaczyć co się wydarzy choć moim zdaniem są bardzo małe szanse że Haaland trafi do nas.

konto usunięte

0

@martin3131 Haaland to klasa, ale prawie 200 mln na start to lekka przesada. Wiadomo ze tym atakiem nic nie zawojujemy ale po wydaniu takiej kasy na niego będzie jak w realu: Mbappe i pusto

konto usunięte

0

@skubi99 czysto kalkulacyjne wolałbym żeby te powiedzmy 200 mln na Haalanda poszło na kilku piłkarzy. Co nam po nim jak w ataku obok będzie biegał Luuk i Martin a w pomocy Busi

0

@The_Man Jak u nas takie rozdrabnianie kiepsko się sprawdza i lepiej wydać dużo na jednego piłkarza, niż mniej kasy na kilku.

konto usunięte

0

@skubi99 nie mówię żeby kupić 10 Martinow po 20 mln ale raczej 4 takich jak Olmo nawet po 40-50 mln

konto usunięte

0

@The_Man Ale Barcelona jest klubem pilkarskim ,ktory zarabia pieniadze dzieki wynikom.W jaki sposob bez wynikow klub sportowy ma zarobic pieniadze ,pozyskac sponsorow i kibicow?

konto usunięte

0

@martin3131 Barca ma już wyrobioną renomę i myśle, że ze sponsorami nie będzie problemu. Ale skoro od głównego sponsora Rakutena dostawaliśmy 55 mln i powiedzmy ze z Haalandem byłoby (niekoniecznie od Rakutena) 60-70 to pamiętaj ze 40 albo więcej rocznie idzie tylko na niego. Gdyby nie chore wymagania Haaland byłby idealny ale myśle, że on z nich nie zejdzie i do Barcy nigdy nie trafi

konto usunięte

0

@The_Man Barcelona wie ile potrzebuje pieniedzy zeby utrzymac klub .A Halland wie jaka daje jakosc .

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?