- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1681 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
3
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
doc
4
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
12
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1681 Culés
0
Co myślicie o zakupie Fify 22 na Google Stadia? Pomijając fakt, że samo kupno fify to zły pomysł. Myślicie, że będzie komfortowo grało się online? Nie chcę kolejny rok grać w fifę 20 w nowej oprawie, bo tym będzie 22 na PC. Stadia oferuje w pełni next genową wersję.
1
@PatrychoO jak masz dobrego pewnego neta to jasne
0
@Bykunn z tym nie ma problemu. A używasz Stadii?
1
@PatrychoO nie bo muszę używać w domu neta mobilnego więc odpada. Trochę o tym rozmawiałem z kumplem który ma na światłowodzie, jest bardzo zadowolony, przeszedł sobie płynnie Cyberpunka :D już dokładnie nie pamiętam kurde bo mówił o jakichś wadach "wieku dziecięcego" bo to jednak jeszcze dopiero rozwijające się rozwiązanie
1
@PatrychoO stadia jest do zaorania i Google lubi zamykać projekty, raczej bym ich platformy omijał.
Do tego obawiam się że na strumieniowaniu stracisz na jakości i tej nowej oprawy nie doświadczysz w pełni. Z tym że mnie FIFA nie interesuje więc nie wiem nawet jakie są zmiany w wersji konsolowej w porównaniu do PC. Jednak na tę chwilę trzymałbym się wersji uruchamianych lokalnie. Moje doświadczenia co prawda ograniczają się do xclouda od MS i choć da się grać w wersję z chmury to jednak bez porównania do tego jak gry wyglądają odpalone z mojej konsoli.
1
@PatrychoO jeśli ta sama wersja jest na GeForce now to bierz. Ten system od Nvidia działa bezbłędnie.
1
@Bykunn dobrze, bo akurat mam światłowód :D
1
@bartekvisca niestety nie ma, tylko Stadia
1
@PatrychoO jeszcze się podczepie pod wypowiedź @bartekvisca bo faktycznie GeForce Now ma dużo lepsze opinie ogólnie, no ale sam nie testowałem.
@Dalhi strumieniowanie to jest przyszłość od której nie uciekniemy. Wystarczy zobaczyć jakie już są problemy z komponentami do kompów
0
@Bykunn być może, ale do tego jeszcze daleka droga. Internet szerokopasmowy nie jest standardem u klientów i jeszcze długo nie będzie.
Włodarze gigantów na bank chcieliby przenieść się w chmurę, to ucięło by im koszty związane z produkcją, projektowaniem i serwisem sprzętu ale to nadal melodia przyszłości.
Strumieniowanie działa w branży filmowej, ale nikt się specjalnie nie bulwersuje o niższą jakość czy opóźnienia co w przypadku gier, a zwłaszcza tych sieciowych, jest kluczowe.