La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1562 Culés

2

3

@Kgorecki2500 Mam plan
Jaki?
K---- sprytny. :P

0

@Kgorecki2500 O tym również w weekend gadaliśmy ze znajomymi. Dlaczego Tusk wrócił do polityki bez żadnego planu, tylko z atakiem na PiS? Jasne, odsunięcie ich od władzy to priorytet, ale tego nie zrobi się tylko atakiem. W PO są inteligentni ludzie, Tusk sam jest inteligentny i ma doradców. Dlaczego przed Jego powrotem nie wymyślili sensownego planu? Nawet nie musiał być w jakichś wielkich detalach, ale chociaż z grubsza zarys. Ludziom nie wystarczy "odsuniemy PiS od władzy, odkręcimy to co zrobili". No i co? Dla ludzi to żadna korzyść, cofnięcie się do momentu sprzed 6 lat i nic poza tym. Żadnej perspektywy.

0

@Bykunn Zakładam, że do czasu wyborów będzie już nakreślony mniej więcej. Może planu nie ma, ale tym co mówi trafia w sedno problemu.

3

@Kgorecki2500 jeśli jesteś za młody to spytaj rodziców co ten oszust zrobił z Polską

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?