La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1512 Culés

0

Umówmy się, że w zespole nie ma już takich piłkarzy jak Xavi, Iniesta i Messi gdzie to rywal notorycznie biegał za piłką. Teraz nie mamy takich piłkarzy do dyspozycji i trzeba zacząć intensywnie biegać, żeby nadrobić braki w grze.

Busquets nie nadaje się do czysto fizycznej gry. Jego rola powinna być ograniczona do zawodnika rezerwowego bo mimo wszystko w budowaniu akcji wciąż jest crackiem. Absolutnie więcej minut powinien dostawać Nico Gonzalez albo należy kupić pracusia z dobrym rozgraniem.

de Jong ma dobre predyspozycje i nie wiem dlaczego nikt mu nie polecił rozwoju siły fizycznej jak to miało miejsce w przypadku Goretzki.

Pedri no niestety chłopak nie ma podań prostopadłych i widział bym go niżej w rozegraniu, ale tutaj musi mocniej pracować w defensywie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?