La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 786 Culés

0

Ile w ludziach jest nienawiści. Każdy kto chociaż na orliku grał w piłkę wie że piłka to gra błędów. Messi stracił piłkę i wpadła bramka, ale ile rzeczy mogło się po tym stać. Faul na przerwanie akcji, bramkarz mógł obronić itp, ale ludzie na LR śmieją się że bramka przez Messiego bo stracił piłkę 60 metrów od własnej bramki.. I nie bronię Messiego, tylko wczoraj tak samo pisaliście np o Roberto. Mam wrażenie że Polacy to jedni z najgorszych ludzi na świecie..

0

@pinasmeister #winaMessiego

2

@pinasmeister nie najgorszych, tylko obiektywnych. A nie, ochy i achy, bo to Messi ;)

0

@pinasmeister No sporo gram na orliku i nadal mam poczucie, że jeśli pada bramka po mojej stracie, to pada przez mój błąd.

0

@Gaucho Jestem pewien, że jesteś tym typem człowieka gdzie mówisz, że Ronaldo to tylko do pustych albo na farcie, a Lewy to po 2 wczorajszych bramkach lepszy od niego :D

0

@Pressinho Dziwny tok myślenia.

0

@pinasmeister i byś się pomylił, doceniałem i zawsze będę doceniał pracę i klasę Ronaldo, zachowanie pomijam. A za Lewym nie przepadam za bardzo.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?