La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1663 Culés

0

"Wyobraźcie sobie taką sytuację. Uruchamiacie Wiedźmin 3: Dziki Gon, a Waszym oczom nie pokazuje się Geralt, a jakieś jego złowrogo wyglądające alter ego o kruczo ciemnych włosach. To właśnie spotkało jednego z graczy PS5.

Od wczoraj na Reddicie można znaleźć niezwykle popularny post użytkownika alion23, który pochwalił się swoim niespodziewanym przeżyciem. Poniżej możecie zobaczyć krótkie wideo, które prezentuje jego spotkanie z czarnowłosym Geraltem z Rivii."

https://planetagracza.pl/wiedzmin-3-dziki-gon-czarne-wlosy-geralt-blad-ps5-bug/

@clyde @macio_944 spotkaliście się z tym? Ja tak jak grałem w Wiedźmina to czasem po zejściu do piwnicy w niektórych lokacjach Geralt maił właśnie czarne włosy xD Z początku myślałem, że to część jakiejś ukrytej misji, ale po wyjściu na powierzchnię białe włosy wróciły ;) Nie spodziewałem, że to takie niespotykane zjawisko, bo sam bym posta o tym na reddita wyskrobał ;)

1

@IronSanHybrid jak weszłam do piwnicy u Hendrika, którego zaatakował Dziki Gon to właśnie tam zmieniały się włosy. XD spotkało mnie to krótko po premierze PS5 i nawet zrobiłam zdjęcie i kolegom wysyłałam. Nie wiedziałam, że to takie wydarzenie :D

konto usunięte

1

@IronSanHybrid U mnie kiedys na PC ta “pani kowal” miala leb konia :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?