La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

konto usunięte

0

Najgorzej, że nie możemy liczyć na żadnego topowego trenera. Nikt ceniony nie przyjdzie do klubu gdzie na starcie nie możesz układać drużyny po swojemu bo zwyczajnie nie ma pieniędzy na wstępne wzmocnienia. Widzisz wszystkie wady drużyny i nie możesz wzmocnić słabych punktów. Możemy liczyć na nowe wynalazki z południowej Ameryki typu Gallardo, albo powierzyć Barcelone synowi Cruyffa w nadziei, że to ukryty geniusz. Nawet Xavi nie będzie chciał się w tym babrać bo ryzyko zniszczenia sobie renomy już na początku jest ogromne.

0

@Ratamahatta Wniosek? Kuman to najlepsza opcja na to stanowisko, więc zostaje. Ezzz

0

@Ratamahatta Jak dla mnie tylko Xavi z gwarancją że przez np 2 lata to nie zwolnią. Tak aby miał czas wszytko poukładać i zrobić po swojemu.

0

@Ratamahatta prócz kasy chodzi jeszcze o bzdurne wymagania typu jednej słusznej filozofii gry. Jeśli zarząd od początku komuś narzuca formacje to jaki topowy trener na to pójdzie. Staliśmy się ofiarą pewnego systemu który przestał działać a na sile jest forsowany w klubie, jeśli trener ma inny pomysł bo piłkarze pasują do innego ustawienia to trzeba dać szanse. Taki Klopp nigdy nie przyjdzie do nas bo lubi szybka eksplozywną grę a tu mu powiedzą, że ma pykać po obwodzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?