La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1554 Culés

0

Bayern od lat co sezon nawet 100 milionów nie wydaje na transfery, a mimo to udaje im się stworzyć świetną pakę. Dlaczego my tak nie możemy? Mamy słabych skautów?

3

@Pawlak1992 bo każdy klub wie, że Barcelone można zdoić z mega kasy

2

@Pawlak1992 po prostu robią rozsądne transfery na lata i tyle a nie jak Barcelona: dembouz, cou, girezmann (choć nie rozumiem bo uważam że to są świetne transfery,ale mi się wydaje że chodzi o to że zawodnicy nie mogą się odnaleźć w klubie bo Dembele, griezmann, czy Coutinho grali znakomicie ale poszli do Barcy to wytworzył się jakiś problem,możliwe że koszulka za ciężka)

1

@Pawlak1992 No ale popatrz co się dziej jak bayern podbiera fajnych chłopaków a jak Barcelona . Koronny przykład to Firpo, Barcelona to jednak jakaś ściana dla wielu piłkarzy nawet tych wielkich, można wymienić kilku którzy nigdy nie nawiązali do swoich najlepszych lat w innych klubach. Niby na papierze wszystko gra a w praniu okazuje się że jednak to nie to.

0

@Pawlak1992 nikt w naszej lidze nie sprzedaje nam zawodników za frytki xd

0

@Gall Pytanie dlaczego tak jest. Może styl im nie odpowiada?

0

@Pawlak1992 No myślę że opcja stylu to chyba najłatwiejszy cel do obrania(choć przez statnie lata to ten styl miał przeróżne oblicza), ale specyfika samego klubu czy presja odnośnie atrakcyjności spotkań też są wysoko w rankingu, a może po prostu to wypadkowa tego wszystkiego, dodał bym też że z tego co widać Barcelońska atmosfera wielu rozleniwia.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?