La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1652 Culés

2

Podziele się z wami moimi obawami;
Boje się, że przed nami wiele lat posuchy. Nasz zespół zatracił swój charakter. Obecna drużyna to zlepek przypadkowych piłkarzy, którzy grają ze sobą pierwszy sezon w dodatku nie ma możliwości oparcia na nich przyszłości bowiem kończą się ich kontrakty. Obecna drużyna nie ma kręgosłupa, nie ma lidera. Dywagacje MD nad przyszłym okienkiem transferowym, jak my powinniśmy się skupić na zatrzymaniu w drużynie TerStegena i Araujo i być może Fatiego (jak się pozbiera po kontuzji). Reszta zespołu to szrot. Niby Pedro, niby De Jong są swietni, niby perspektywiczni ale kiedy ostatnio z dobrym rywalem zrobili różnicę. Kiedy posłali prostopadłe ciasteczko...od przypadku do przypadku błysną w LL i to wszystko. Dwa, trzy lata temu gdy był Messi, Suarez czy nawet Rakitic człowiek wiedział, że prędzej czy później coś wpadnie. Akcje były wyraziste, z charakterem, teraz tego nie ma...i boje się, że długo nie będzie. Na szczęście nie jestem ekspertem i najpewniej moje obawy się nie sprawdzą :)
Edytuj

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?