- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1470 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1470 Culés
1
Prawda jest taka, że Barca nie ma zawodników mogących zrobić różnice. Wszyscy co ją robili to odeszli. Dodatkowo mamy plagę kontuzji na kluczowych pozycjach lub u piłkarzy, których atuty były jedynymi w zespole. Zakładając że mamy zdrowych Fatiego, Dembele, Aguero, wypoczętego Pedriego czy Couthino który złapie forme po półrocznej przerwie to można grać CAŁKIEM inaczej. Aktualnie grają pewni zawodnicy od których wymaga się zagrań których nigdy nie potrafili i ich atuty są całkiem inne niż się oczekuje chwilowo - dlatego to nie wyglada.
Trzeba się przemęczyć i poczekać na wyzdrowienie tych kilku kluczowych zawodników, liczyć że przynajmniej połowa z nich wskoczy na dobry rytm i będzie fajnie grać i zobaczymy co się uda z tego zrobić, a zimą lub latem trzeba poszukać wzmocnień.
W tej sytuacji ani Klopp, ani Guardiola, ani Tuchel, ani Ten Hag, ani Smuda, ani nawet potężny Brzęczek by nie pomogli. Mogą wpleść swój styl, swój swoją wizję i taktykę, ale taki Roberto nie zacznie nagle szybko biegać, taki Dest z miejsca nie stanie się drugim Alvesem, takiemu Albie nie przejdzie nagle sraczka co mecz, a Luuk De Jong nie będzie nagle drugim Ibrą. Nadal taki Bayern będzie nas zjadał z każdym innym trenerem.
Mamy mnóstwo młodych piłkarzy, którzy muszą (najlepiej jak najszybciej!) wskoczyć na swój top poziom i pokazywać swoją wartość, bo aktualnie mam wrażenie że większość gra na poziomie 20% możliwości. Ale żeby tak się stało, to niestety czekają nas ciężkie przeprawy przez Granade, Elche czy inne tuzy La Liga, ale nawet jeśli mamy czekać i pół roku, a sytuacja ma się potem zmienić o 180 stopni, to WARTO. Każdy myślący wie jak mamy przesraną sytuację i ona się nie zmieni po kilku meczach lub po zmianie trenera. Trzymam kciuki za chłopaków, bo wiem że nikt tam nie chce przegrywać i grzęznąć w takiej beznadziejnej sytuacji, dlatego Vamos Barca i liczę, że z każdym meczem będzie widać światełko w tunelu co raz wyraźniej :)
0
@Fenelon z mr. 54 wrzutki to nawet z fatim i aguero byśmy nic nie zdziałali, bo maja po 1.7m max
0
@Zawsze_Wierny Wrzutki były dlatego, bo nie było właśnie Aguero i Fatiego i nie dało się grać aktualnymi piłkarzami gry kombinacyjnej. Jedyną szansą z tym składem były dośrodkowania. Jak będą Fati, Dembele, Aguero to nie będzie tyle wrzutek, a Barca będzie grac kombinacyjnie tak jak zawsze. Z resztą to samo powiedział Koeman na konferencji pomeczowej (jest na stronie głównej).
0
@Fenelon szkoda ze nie wykorzystali dzisiaj dryblingu majac desta, cou, demira czy memphisa...
0
@Zawsze_Wierny Demir dopiero wchodzi do wielkiej piłki, Dest nadal zablokowany, Couthino po długiej kontuzji bez formy. Jedynie Depay próbował, ale sam nie zwojuje świata. Brak skrzydłowych widać aż nadto. najbardziej czekam na Dembele i Fatiego, wtedy powinniśmy poczuć różnicę w ataku.